Czytamy z Misiem i spotkanie z Panią Olą
Dzisiaj nasze przedszkole odwiedziła pani Ola - mama Miłoszka. Przyniosła ze sobą "Wielką księgę przygód Reksia". Dzieci miały okazję posłuchać opowiadania o Reksiu i latawcu. Przedszkolaki podłapały pomysł i same też chcą zrobić własne latawce... Mama Miłoszka wylosowała dzieci, które tym razem zabiorą przedszkolnego misia Emila do domu, aby dalej kontynuować przygodę z czytaniem. Pani Olu dziękujemy za miło spędzony czas na tym, co lubimy robić - na czytaniu.
Czytanie z Panią Olą


